divider03
Newsletter Pilz Polska nr 4/2012
divider03
pilz name
divider

Zapraszamy do zapoznania sie z kolejnym wydaniem naszego newslettera.

Znajdziecie w nim Państwo informacje o nowych szkoleniach dostępnych w ofercie naszej firmy, garść informacji o nowościach produktowych i nowych rozwiązaniach.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

Zespół Pilz Polska

divider02
section-head-keftNowości
divider02
Specjalna oferta szkoleń dla Klientów Pilz!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy nowy system szkoleń, dostępny poprzez 3 kanały komunikacji, dostosowany do Państwa potrzeb i umożliwiający prowadzenie szkoleń w najbardziej dogodny dla Państwa sposób. Szkolenia z dziedziny usług i produktów związanych z systemami bezpieczeństwa maszyn: http://www.youtube.com/watch?v=i86cSzxljTc&list=PL902551783278ABD6&index=1&feature=plpp_video

Czytaj dalej >>
image 01
divider02
Na światowym poziomie! - CSME dla dwóch kolejnych inżynierów Pilz Polska!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej promocji kurtyn optycznych, które bardzo często są wykorzystywane w modernizowanych maszynach, czy też liniach technologicznych. Zwykle są też jednym z droższych elementów układów bezpieczeństwa i stąd nasz wybór tej właśnie grupy produktowej. Ale bardzo atrakcyjne ceny to nie wszystko. Dla klientów końcowych, którzy są użytkownikami maszyn wyposażonych w kurtyny przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego.

Czytaj dalej >>
image 01
divider02
divider02
section-head-keftProdukty
divider02
PDP20 F 4 mag – moduł do podłączenia szeregowego czujników w kategorii PL e
Moduł PDP20 F 4 mag jest interfejsem umożliwiającym podłączenie 4 czujników (magnetycznych, linkowych, zawiasowych, E-stopów) do systemu bezpieczeństwa (np.: PNOZsigma, PNOZmulti, PSS) dwukanałowo w kategorii bezpieczeństwa PLe. Rozwiązania dostępne dotychczas na rynku (m.in. PSEN ix1 i PSENi1 firmy Pilz) umożliwiały uzyskanie, przy połączeniu szeregowym czujników, maksymalny poziom bezpieczeństwa PLc. Interfejs umożliwia podłączenie 3 lub 4 czujników i następnego interfejsu PDP20. Takie rozwiązanie umożliwia kaskadowe podłączenie wielu urządzeń w strukturze rozproszonej.
Czytaj dalej >>
image 03
divider 02
section-head-keftRozwiązania
divider02
Dobre rozwiązania - wiedza fachowa!
Wyłączniki główne są ważnymi elementami szaf elektrycznych. Używane są do odizolowania energii elektrycznej od szafy. Mogą także zapobiegać samoistnemu uruchomieniu maszyny. W związku z tym istotne wydaje się pytanie jakim kolorem powinny być one oznaczone?
Czytaj dalej >>
image 03
divider02
section-head-keftTargi, Szkolenia, Seminaria
divider02
Uwaga szkolenie ! Bezpieczeństwo Maszyn – Aspekty praktyczne
Szkolenie umożliwia poznanie podstaw Bezpieczeństwa maszyn w świetle norm zharmonizowanych z Dyrektywą Maszynową instalacji przemysłowych, a także zapoznanie z zagadnieniami zawartymi w normach. Przeznaczone jest w szczególności dla Projektantów Maszyn, Inżynierów Elektryków, Inżynierów Automatyków, Elektryków, jak również Pracowników Utrzymania Ruchu. Szkolenie to omawia wymagania, które należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu, konstruowaniu lub konserwacji maszyn i systemów sterowania maszyn w środowisku przemysłowym.
Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji na temat szkoleń organizowanych przez Pilz Polska prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem info@pilz.pl

Czytaj dalej >>
image 01
divider02