Na światowym poziomie! - CSME dla dwóch kolejnych inżynierów Pilz Polska!

Na światowym poziomie! - CSME dla dwóch kolejnych inżynierów Pilz Polska!

Firma Pilz przywiązuje bardzo dużą wagę do jakości swoich usług. Wyraża się to nie tylko w satysfakcji naszych klientów, ale także w posiadanych przez nas akredytacjach jednostek notyfikowanych. Oczywiście wszyscy nasi inżynierowie przechodzą intensywny program szkoleń wewnętrznych. Nie mniej jednak, jako firma uznaliśmy, że aby w pełni ocenić naszą wiedzę i umiejętności, powinniśmy zwrócić się do niezależnych jednostek, które w sposób obiektywny ocenią nasze kompetencje.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Pilz kontynuuje rozpoczęty w ubiegłym roku proces certyfikacji kompetencji naszych inżynierów poprzez niemiecką jednostkę notyfikowaną TUV. Ocena ta jest prowadzona w formie szkoleń, podzielonych na różne bloki tematyczne, związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem ludzi i maszyn. Szkolenia teoretyczne są uzupełniane praktycznymi ćwiczeniami. Po ich zakończeniu, każdy uczestnik zdaje egzamin.

Jest nam bardzo milo poinformować Państwa, że dwóch kolejnych naszych inżynierów ukończyło proces szkolenia i zdało egzamin końcowy. Uzyskali oni prawo do posługiwania się tytułem „Certified Machinery Safety Expert by TUV” i dołączyli do elity inżynierów Pilz na całym świecie, którzy mają przywilej posługiwania się tym tytułem.

Serdecznie gratulujemy naszym inżynierom!

Traktujemy to jako wyraźny sygnał, że jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym Klientom kompetencje na najwyższym światowym poziomie.

Data: 
poniedziałek, 20 Sierpień, 2012