PNOZmulti Configurator i PNOZmulti Mini

PNOZmulti Configurator i PNOZmulti Mini

Jak działa konfigurowalny przekaźnik bezpieczeństwa PNOZmultiMini? Jak skonfigurować przekaźnik bezpieczeństwa przy pomocy konfiguratora PNOZmulti Configurator? Jakie szczególne cechy stanowią przekonujące zalety przekaźnika bezpieczeństwa PNOZ S30? Tego dowiecie się Państwo z naszych nowych animacji produktów. Filmy mają umożliwić Państwu szybką orientację w zakresie najważniejszych zastosowań i zalet naszych produktów.

Konfigurowalne przekaźniki bezpieczeństwa PNOZmulti Mini

Konfigurowalny przekaźnik bezpieczeństwa PNOZmulti Mini jest tak mały jak przekaźnik bezpieczeństwa i tak elastyczny w działaniu jak sterownik. Przekaźniki bezpieczeństwa można łatwo konfigurować narzędziem (oprogramowaniem) PNOZmulti Configurator, posiadają wyświetlacz i mają przy tym szerokość tylko 45 mm. Dla rosnących wymagań można je także rozszerzyć modułowo. Na naszym filmie animowanym poznają Państwo przekaźnik bezpieczeństwa PNOZmulti Mini.

http://www.youtube.com/watch?v=22p8uAVcmoM

Narzędzie programowe PNOZmulti Configurator

Przekaźnik bezpieczeństwa konfiguruje się z dziecinną łatwością na komputerze PC przy pomocy oprogramowania PNOZmulti Configurator. Na graficznym interfejsie użytkownika wszystkie symbole dostępne są albo jako symbole lub w menu wyboru. Na naszym filmie animowanym zaprezentujemy Państwu jak łatwa jest konfiguracja przy pomocy oprogramowania PNOZmulti Configurator.

http://www.youtube.com/watch?v=hG_O6hFUWJw

Data: 
piątek, 13 Lipiec, 2012